DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ PRZY LESIE

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 119 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Jabłonna , Dębowa
  • Numer oferty : AB-GS-285662
  • Cena za m2 : 249.78 PLN

Do sprzedaży działka budowlana w Jabłonnie przy lesie, zaledwie kilka minut od granicy Warszawy.
Działka przy ulicy Dębowej na osiedlu Hapi. Kształt prostokąt o wymiarach szerokość 29m długość 38m z decyzją o warunkach zabudowy. Media: gaz ,prąd w ulicy, szambo, woda własne ujęcie ( realizacja projektu kanalizacyjnego dla terenu przewidziane na 2021r).
Ustalenia dotyczące rodzaju zabudowy: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Zagospodarowanie terenu : funkcja mieszkaniowa jednorodzinna -MN. Wysokość głównej krawędzi elewacji frontowej do 3,3m. Wysokość głównej kalenicy do 7,0m. Sąsiednie działki w pasie posiadają aktualne warunki zabudowy i niebawem rozpocznie się tam budowa., dla tej działki jest decyzja o warunkach zabudowy. 
Lokalizacja w otulinie Lasów Chotomowskich, 500m od ulicy Modlińskiej. Znajduje się w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i kompleksu leśnego Lasów Chotomowskich w obszarze Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Działka graniczy z lasem, dojazd utwardzoną drogą  gminną. Na ulicy latarnie. Działka zadrzewiona starodrzewiem. 
Cudowne miejsce do zamieszkania. Zielono, przytulnie, cicho, a jednocześnie tak niedaleko komunikacyjnie do Warszawy. Spacery po lesie, grzyby, wytchnienie. W okolicy sklepy, szkoła podstawowa 5 min jazdy samochodem, przedszkole 5 min samochodem, przystanek autobusowy 800m.
Jabłonna to bardzo dobre miejsce na inwestycje. Teren w wokół prężnie się rozwija. W Rajszewie jest pierwsze Warszawskie Pole Golfowe z atrakcyjną infrastrukturą. W Jabłonnie można też wypoczywać w XVIIIw. kompleksie pałacowo-parkowym. Korzystać z tras rowerowych i rozległego Zalewu Zegrzyńskiego.

Posiadamy również w ofercie działkę sąsiednią o powierzchni 1992m2 o kształcie trapezu.

NOTA PRAWNA

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.