Warszawa, Malborska

Lokal użytkowy na wynajem
  • Typ nieruchomości: Komercyjny
  • Powierzchnia : 37 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Liczba pokoi : 0
  • Lokalizacja : Warszawa Targówek Bródno , Malborska
  • Piętro: 1 na 10
  • Numer oferty : AB-KW-496303
  • Cena za m2 : 40.54 PLN

Do wynajmu na: biuro, gabinet, usługi, na pierwszym piętrze w wysokim, nowoczesnym budynku, na ogrodzonym i chronionym osiedlu. W środku osiedla, nie od ulicy.

Od 1 czerwca 2019r.  Dobry standard wnętrz.

Ulica Malborska przy Kondratowicza Bródno - Targówek vis a vis Urzędu Dzielnicy Targówek.

Całość ma powierzchnię 37mkw składa się z dwóch niezależnych pomieszczeń/pokoi około 20mkw i 6mkw, hallu/poczekalni z wnęką na sofę oraz pomieszczenia socjalnego - kuchnia + wc.
W pokojach na podłodze mozaika przykryta nową wykładziną dywanową, w łazience i hallu, glazura i terakota. Wysokość około 2,70m

Lokal jest czysty, ciepły i zadbany. Część widocznych na zdjęciu mebli, regałów, biurko, może pozostać.
Lokal znajduje się w budynku posadowionym tuż przy środkach komunikacji w rejonie o natężonym ruchu pieszym i samochodowym.
Możliwość parkowania na parkingach ogólnodostępnych przed budynkiem.
Czynsz najmu to 1500 zł + zaliczka na media 330 zł (liczniki na : prąd, wodę, centralne ogrzewanie)
Kaucja 1 miesięczna.
OTOCZENIE:
Zaledwie 15 minut zajmuje dojazd do stacji I linii metra Dworzec Gdański lub 11 minut do stacji II linii metra Dworzec Wileński. Obecnie pod budynkiem rozpoczęta budowa stacji metra Kondratowicza.

W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa, tuż obok budynku jest m.in. sklep spożywczy, bank, kawiarenka, restauracja.

Osiedle leży w BARDZO ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI.

Przy samym osiedlu liczne punkty usługowe (sklepy, apteki, gabinety kosmetyczne), punkty gastronomiczne, przedszkola, szkoły, po przeciwnej stronie ulicy (ok 300m) Urząd Dzielnicy Targówek a przy nim przystanki autobusowe z liniami 112,120,126,145,156,169,227,345,409, 500,732, N02, N11.

DUŻYM ATUTEM jest znakomita lokalizacja.
Dobrze poczuje się tutaj każdy, kto ceni wygodę, miejską infrastrukturę i bliskość natury jednocześnie. W pobliżu budynku sklepy Carrefour, Lidl, Biedronka, i liczne punkty usługowe.
  Oglądanie jest bezpłatne.