Marki, Kosynierów

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 53,50 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Marki , Kosynierów
  • Rok budowy : 1998
  • Piętro: 1 na 4
  • Numer oferty : AB-MS-867174
  • Cena za m2 : 5794.39 PLN

DO PILNEJ SPRZEDAŻY
Lokalizacja: osiedle Kosynierów w Markach tuż przy Centrum Handlowe M1 przy ul. Radzymińskiej w Warszawie.
Do sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w czteropiętrowym budynku o powierzchni 53,5m2.
Mieszkanie jednopoziomowe.
Okna drewniane wychodzą na stronę wschodnią.
Mieszkanie zostało wyremontowane w 2018r.
Pokoje o powierzchni 18,5m2 oraz 10,5m2. Na podłodze parkiet w bardzo dobrym stanie. Z większego pokoju wyjście na balkon.
Kuchnia w aneksie o powierzchni 5,9m2 otwarta na holl. Nowa zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD, płyta gazowa, piekarnik, lodówka, okap. Na ścianie i na podłodze gres.
Łazienka 5m2. Nowa armatura, wanna, oświetlenie, lustro.
Holl o powierzchni 10m2 na podłodze gres. W przedpokoju 1,5m2 zabudowa w szafę wnękową. Dodatkowo w mieszkaniu jest garderoba o powierzchni 1,5m2 zabudowana szafami- bardzo pojemna.
Cała powierzchnia mieszkania stanowi ciekawą przestrzeń bardzo dobrze zagospodarowaną. Propozycja godna zainteresowania.

Obecnie czynsz miesięczny około 481zł z zaliczkami na wodę i ogrzewanie.
Standard budynku: klatka schodowa i korytarze są zadbane i czyste. Wejście do środka budynku zabezpiecza domofon. W bloku na piętrach umieszczone są kamery.
Budynek został wybudowany w 1998 roku.
Osiedle ogrodzone i zagospodarowane. Wjazd przez bramę, osiedle strzeżone i monitorowane. Całodobowa ochrona. Zorganizowane place zabaw dla dzieci. Miejsca parkingowe: mieszkańcy Osiedla mogą parkować na miejscach do tego wyznaczonych na osiedlu.
Forma własności - odrębna nieruchomość z księgą wieczystą, grunt pod budynkiem uregulowany.
Możliwy zakup na kredyt.
LOKALIZACJA: Osiedle znajduje się na granicy administracyjnej Warszawy i Marek. Obowiązuje tu nadal miejska komunikacja warszawska.
Miasto Marki ma bardzo dobrą ofertę dla mieszkańców min: dofinansowania dla rodzin z dziećmi w formie opłaty za przedszkola, itp.
Bardzo dogodny dojazd autobusowy do Centrum Warszawy. Bezpośrednie autobusy dojeżdżają do II linii Metra Wileńska w ciągu 15 min. Ale za to pieszo w ciągu 5min dojdziesz do Centrum Handlowego M1, Ikea, Auchan, Makro Cash. W pobliżu Decathlon, Centrum Handlowe Targówek. W sąsiedztwie przedszkola, szkoły, przychodnie, apteki.
Osiedle Kosynierów usytuowane jest w pobliżu obwodnicy Warszawy przy Trasie S8, dlatego ta oferta jest również świetna jako inwestycja pod wynajem.

Zapraszam na prezentację.