Działka budowlana z MPZP przy lesie

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż
530 000 PLN, Pow. 2 000 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
2 000 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Jabłonna , Dębowa
Numer oferty:
AB-GS-740128
Cena za m2:
265 PLN
Do sprzedaży działka budowlana przy lesie w Jabłonnie zaledwie kilka minut od granicy Warszawy.

Działka przy ulicy Dębowej na osiedlu Hapi. Kształt zbliżony do prostokąta  : wjazd na działkę około 47m, szerokość 25m, bok w granicy lasu 100m, bok 60m, z MPZP
Założenia MPZP:


  • wysokość zabudowy mieszkaniowej 2 kondygnacje naziemne ( łącznie z poddaszem użytkowym)-9m2

  • całkowita długość jednej elewacji 30m

  • maksymalny wskaźnik intensywności zabudowy-0,3. Media: gaz w ulicy ,prąd na działce, kanalizacja w drodze przy działce.  woda własna.
Cudowne miejsce do zamieszkania. Zielono, przytulnie, cicho, a jednocześnie tak niedaleko komunikacyjnie do Warszawy. Spacery po lesie, grzyby, wytchnienie. W okolicy sklepy, szkoła podstawowa 200m, przedszkole 300m, przystanek autobusowy 200m.
Lokalizacja w otulinie Lasów Chotomowskich, 400m od ulicy Modlińskiej. Znajduje się w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i kompleksu leśnego Lasów Chotomowskich w obszarze Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Działka graniczy z lasem, dojazd utwardzoną asfaltową, drogą gminną. Na ulicy latarnie. Działka zadrzewiona starodrzewiem.
Jabłonna to bardzo dobre miejsce na inwestycje. Teren w wokół prężnie się rozwija. W Rajszewie jest pierwsze Warszawskie Pole Golfowe z atrakcyjną infrastrukturą. W Jabłonnie można też wypoczywać w XVIIIw. kompleksie pałacowo-parkowym. Korzystać z tras rowerowych i rozległego Zalewu Zegrzyńskiego.
Przewidywany rodzaj zabudowy
Ustalenia dotyczące rodzaju zabudowy: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i usługi nieuciążliwe. Zagospodarowanie terenu : funkcja mieszkaniowa jednorodzinna -MNU. Wysokość głównej krawędzi elewacji frontowej do 3,3m.
Świetna propozycja. Działka zagospodarowana i ogrodzona.

NOTA PRAWNA

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Nieprawidłowy adres E-mail