Dla rodzin z dziećmi - przedszkole, szkoła, zieleń

Mieszkanie na sprzedaż
719 500 PLN, Pow. 72 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
72 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Warszawa Białołęka Brzeziny , Skarbka z Gór
Rok budowy:
2008
Piętro:
2 na 2
Numer oferty:
3396078
Cena za m2:
9993.06 PLN
Mieszkanie aktualnie użytkowane jako trzypokojowe, ale można przenieść widną kuchnię do pokoju dziennego i dzięki temu uzyskać dodatkowo czwarty pokój. Pion z instalacjami i wentylacją znajduje się między aktualną kuchnią i pokojem dziennym, dzięki czemu wydzielenie dodatkowej sypialni nie stanowi problemu (sprawdź na załączonym rzucie). 
Przestronne, dobrze doświetlone wnętrza. Zadaszona, obszerna, narożna loggia, na którą można wyjść z pokoju dziennego, jak również z dużej sypialni małżeńskiej. Mieszkanie trójstronne.  Widok z okien nieprzesłonięty. Przy wejściu garderoba, którą ewentualnie można adaptować na małą łazienkę (na oryginalnych planach było tu wc), co jest kolejnym atutem niniejszej oferty. Całość do odświeżenia lub małego remontu (obejrzyj załączony spacer wirtualny).
Drugie piętro w niskim bloku. Jest winda.  Dodatkowo duża komórka lokatorska zaadoptowana na mini siłownię w cenie 15 000zł. Możliwość pozostawienia jej wyposażenia Wow!!! Miejsce postojowe w cenie 20 000zł położone blisko wejścia do budynku.
Teren osiedla ogrodzony i monitorowany. Place zabaw i tereny zielone na wyciągnięcie ręki. Cisza i kameralna atmosfera sąsiedzka.
Zapraszam na prezentację.
Nieprawidłowy adres E-mail